Booking Faturası;

Booking.com üzerinden yapılan bir konaklama rezervasyonu sonrasında, fatura veya fatura benzeri bir belge alabilirsiniz. Bu belge, konaklama rezervasyonunuzun detaylarını, ödeme bilgilerini ve ilgili vergileri içerir.

Booking.com üzerinden bir konaklama rezervasyonu yaptığınızda, otomatik olarak bir rezervasyon onayı e-postası alırsınız. Bu onay e-postası, rezervasyonunuzun tarihleri, konaklama birimi, fiyatı ve ödeme detayları gibi temel bilgileri içerir. Rezervasyon onayı, ayrıca rezervasyon iptali veya değişiklikleri için gereken bilgileri de içerir.

Rezervasyon onayı e-postası, bir fatura olarak kabul edilemez ancak fatura benzeri bir belge olarak kullanılabilir. Eğer bir fatura gerekiyorsa, rezervasyonunuz tamamlandıktan sonra “Fatura Talep Et” seçeneğini kullanarak fatura talebinde bulunabilirsiniz. Fatura talep etmek için, Booking.com hesabınıza giriş yapmanız ve “Rezervasyonlarım” bölümünden ilgili rezervasyonu seçmeniz gerekmektedir.

Fatura talebiniz onaylandıktan sonra, Booking.com size bir fatura e-postası gönderecektir. Bu fatura, konaklama birimi adı, tarihleri, fiyatı, vergileri ve diğer ilgili bilgileri içerecektir.

İlgili İçerik; Tatile Gitmek için Erken Rezervasyonlardan Faydalanmak İçin Hemen Tıklayınız!!!

Booking com’da Banka ve Fatura Bilgilerini Düzenlemek

Banka Bilgileri Düzenleme

  • Extranet’te oturum açınız
  • Finans sekmesinin üzerinden Banka Bilgilerine tıklayınız
  • Bilgileri değiştirmek için Booking.com’dan ödeme almak  veya Booking.com’a otomatik ödeme altındaki Banka bilgilerini düzenleye tıklayınız
  • Kaydet’e tıklayarak işleminizi tamamlayabilirsiniz.

İlgili İçerik; Alan Yolcu Vergisi

Booking Faturası

Fatura bilgilerinizi extranette görüntülemek

  • Extranette oturum açınız
  • Finans sekmesine ve ardından Faturalar bölümüne tıklayınız
  • Mevcut fatura bilgilerinizi görüntülemek için Yasal şirket adı’na tıklayınız
  • Fatura bilgilerinizi değiştirmek için extranet gelen kutunuz üzerinden mesaj gönderebilirsiniz.

İlgili İçerik; Yıllık Enflasyon Nedir?

Booking.com Nedir?

Booking.com, Hollanda merkezli bir seyahat ve konaklama rezervasyonu web sitesidir. 1996 yılında kurulan şirket, bugün dünyanın en büyük online seyahat acentelerinden biridir.

Booking.com, milyonlarca seyahat seçeneği sunarak dünya genelindeki oteller, apartlar, tatil köyleri, yatakhaneler, konuk evleri ve diğer konaklama birimlerinde rezervasyon yapmanıza olanak sağlar. Ayrıca, araba kiralama ve uçak bileti gibi diğer seyahat hizmetleri de sunar.

Booking.com, web sitesi ve mobil uygulaması aracılığıyla kullanıcılarının seyahat deneyimlerini kolaylaştırmak için bir dizi özellik sunar. Bu özellikler arasında arama filtreleri, harita tabanlı arama, fiyat karşılaştırmaları, yorumlar ve değerlendirmeler, yerel aktiviteler ve restoranlar gibi seyahatle ilgili bilgiler yer alır.

Booking.com aynı zamanda dünya genelinde birçok dilde hizmet vermektedir ve müşteri hizmetleri ekibi de 7/24 hizmet sunmaktadır. Şirket, dünya çapında 200’den fazla ofisi bulunmaktadır ve 70’ten fazla dilde hizmet vermektedir.

Booking.com, seyahat sektöründe lider bir konumda olmaya devam ediyor ve dünya genelindeki seyahat tutkunlarına seyahat planlama ve rezervasyonları konusunda yardımcı olmaya devam ediyor.

İlgili İçerik; Teknopark İşletmeler

İlgili İçerik; Özet Döviz Pozisyon Raporu

(Visited 924 times, 1 visits today)
Close